KERZON PARIS Maille Câline Fialka a bavlna, Přírodní prací mýdlo 500 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v White Orchid

Zcela návyková vůně! Prací mýdlo jsem si pořídila na praní hedvábných šátků z tohoto obchodu a začala jsem ho používat i na ostatní jemné prádlo - přestala jsem zcela používat prací prostředky a aviváž z běžné drogerie, protože toto prací mýdlo je prostě předčí! Patří sice k dražším, ale kvalita se vyplatí!

• , zakoupeno v White Orchid

Mydlo krasne provoni hedvabne povlaky a vypere...jsem spokojena azbnadsena.

• , zakoupeno v White Orchid

Objednané hedvábné šátky jsem chtěla prát v kvalitním přípravku a zvolila jsem určitě dobře: na ruční přeprání ho stačí malé množství a nádherně voní !

Produkt nemá žádné parametry.

Jemné a pudrové - takové je přírodní tekuté prací mýdlo od francouzské značky Kerzon Paris s názvem Maille Câline - Fialka a bavlna.  Je speciálně vyvinuto pro péči o vaše nejjemnější prádlo - pleteniny, vlnu, krajky, hedvábí apod. Díky svému složení, obsahující plně rozložitelné rostlinné oleje, kombinaci kokosového a olivového oleje a dále extraktu ze semen bavlníku, pečuje o každou jemnou nitku vašeho oblečení. Tekuté prací mýdlo je dermatologicky testováno, nedráždí pokožku a je ideální i pro potřeby citlivé kůže. Je vhodné pro praní v pračce i v ruce. 500 ml balení vystačí na cca 12 dávek a je baleno ve 100% recyklovatelném obalu. K vašemu prvnímu gelu doporučujeme si zakoupit odměrku, která není součástí balení, abychom zbytečně nezatěžovali planetu plasty, které nepotřebujete. Bude vám stačit 1 kus ke všem druhům.

Přípravky francouzské společnosti Kerzon jsou 100% přírodní, jednoduché, funkční a maximálně biologicky rozložitelné. Jsou vhodné pro praní barevného i bílého prádla, pro praní v ruce i v pračce. Vznikají v srdci Provence, obsahují pečlivě vybrané přírodní ingredience a jsou baleny v recyklovatelných obalech. Společnost Kerzon bere ohled na životní prostředí a je zásadně proti testování na zvířatech. Vyzkoušejte i vy kvalitu bez kompromisů.

POUŽITÍ

Pro praní v pračce doporučujeme použít 1 odměrné víčko (samostatně k zakoupení), které stačí na 1 pračku. S přípravkem dodáváme i tabulku doporučeného množství pracího gelu na základě tvrdosti vody ve které perete. Vzhledem ke skvělým výsledkům Kerzon přírodního mýdla, které poskytne prádlu mimo jiné i měkkost, hebkost a vůni již nedoporučujeme používat aviváž.

INGREDIENCE 5 %

• , zakoupeno v White Orchid

Mydlo krasne provoni hedvabne povlaky a vypere...jsem spokojena azbnadsena.

• , zakoupeno v White Orchid

Luxusní vůně, ihned jsem vyzkoušela a jsem nadšená, prádlo neskutečně voní ještě několik dní. Když zavřu oči jsem ihned na rozkvetlé louce.

• Krásná vůně
    • Skvěle vyprané prádlo